Komedie, które wchodzą do kin

Nowości

Miss Sixty, Agentka, Rozumiemy się bez słów, Ostatni klaps czy Piku to tylko nieliczne propozycje z kinowych nowości, które czekają na miłośników filmów lekkich i przyjemnych, z ogromną dozą poczucia humoru.

Miss Sixty to komedia w reżyserii Sigrid Hoerner. Premiera filmu w Polsce odbyła się 5 Czerwca i trzeba przyznać, że z miejsca zdobył on rzesze fanów. I nie ma w tym nic dziwnego bowiem komedia porusza problem alienowania emerytów ze społeczeństwa – główna bohaterka filmu jest właśnie na etapie zakończenia swojej pracy zawodowej i przejścia na zasłużony odpoczynek. Myli się jednak ten kto myśli, że Miss Sixty to nudna opowiastka o kobiecie w podeszłym wieku. Widzów zaskakuje decyzja głównej bohaterki, która po latach poświęcenia dla kariery zawodowej właśnie teraz postanawia urodzić dziecko. Film ukazuje jak w zabawny sposób kobieta poszukuje dawcy nasienia a podczas poszukiwań może uda jej się nawet znaleźć wielką miłość? Przekonajcie się sami wybierając się do kina.

Agentka natomiast to komedia opowiadająca o perypetiach Susan Cooper, której dotychczasowa praca przebiegała na nudnej analityce działań CIA. Od teraz jej kariera zawodowa się zmieni, ponieważ zostaje zaangażowana do rozpracowania szajki handlarzy bronią. Jej nieszablonowe działania rozbawiają widzów do łez, ale żeby się o tym przekonać nie pozostaje nic innego jak wybrać się do kina.

Kolejna propozycja na poprawę humoru to Rozumiemy się bez słów. Jak przystało na francuską komedię i ta sprawi, że z kin wyjdziemy uśmiechnięci od ucha do ucha. To opowieść do rodzinie, w której to zamiast rodziców prym wiedzie córka. Wszystko dlatego, że mama i tata dziewczyny są głuchoniemi i to właśnie ona jest ich przewodnikiem po świecie. Problemy zaczynają się w momencie, kiedy dziewczyna zakochuje się i zamierza opuścić „rodzinne gniazdo”, by rozpocząć samodzielne życie, realizując dodatkowo swoje marzenia o karierze wokalnej. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami.

Przyszedł również czas na polską produkcję. To Ostatni klaps w reżyserii Gerwazego Reguły. Główne role grają w nim Mariusz Pujszo, Marek Włodarczyk oraz Maja Frykowska. To opowieść o Sławoju Marii Hałaburdzie, nieco zapomnianym już aktorze kina moralnego niepokoju. Pewnego dnia puka do niego polski reżyser, który oferuje mu główną rolę w swojej najnowszej produkcji. Sławoj ma z nim grać u boku kuszącej aktorki – w tej roli Maja Frykowska.

Nasza ostatnia propozycja to Piku, komedia opowiadająca o życiu młodej, indyjskiej architektki, której życie przebiega na pracy i opiece nad starym ojcem. Piku marzy o wielkiej miłości, ale czy ją znajdzie musicie przekonać się sami. Zapraszamy do kin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *