Najbardziej oczekiwane premiery

Nowości

Chociaż świat nowych technologii wciąż zarzuca nas innowacyjnymi „zabijaczami” wolnego czasu to od lat i to niezmiennie najbardziej naszą rozrywkę łączymy z oglądaniem telewizji. Relaksujemy się przy filmach i serialach i właśnie dlatego wciąż niesłabnącą popularnością cieszą się kina, do których chadzamy z wielką ochotą. Wyliczono nawet, że statystyczny Polak średnio raz w roku nabywa bilet na seans filmowy a prawie połowa z nas chodzi do kina regularnie, kilka razy w roku.

Rok 2015 już przyniósł nam szereg pozytywnych emocji związanych z filmowymi premierami. Rzeczywiście miłośnicy oglądania produkcji na wielkim ekranie mieli w czym wybierać. I to nie koniec atrakcji bowiem przed nami druga połowa roku a i ta zapowiada się wcale nie gorzej.

Największa liczba Polaków czeka na premierę kolejnej części Gwiezdnych Wojen. Ta ma mieć miejsce 16 Grudnia a film już wzbudza wiele różnorakich emocji. Na pewno będzie to miłe zaskoczenie dla miłośników produkcji z gatunku tych fantastycznych.

18 Listopada natomiast odbędzie się polska premiera Igrzysk Śmierci. Kosogłos. Dalej pozostajemy w klimacie fantasy i jak można łatwo zauważyć, właśnie ten Polacy lubią chyba najbardziej.

Już 10 Czerwca będzie miała miejsce zaś premiera Jurassic World. To kolejna część opowieści o niebezpiecznych dinozaurach. Tym razem akcja toczyć się będzie dokładnie 22 lata po Jurassic Park a główni bohaterowie będą mieli za zadanie schwytać dinozaura, którego zresztą sami stworzyli.

Do kolejnej wielkiej premiery przyjdzie nam jeszcze poczekać do 6 Listopada. To właśnie wtedy w kinach wyświetlona zostanie kolejna część zmagań Jamesa Bonda. Na Spectre, bo taki tytuł będzie nosił film czekają fani agenta na całym świecie. W roli głównej niezastąpiony Daniel Craig zaś u jego boku zagra tym razem Monica Bellucci.

Na jakie filmy czekamy jeszcze z utęsknieniem? To na pewno Terminator: Genisys, którego premiera będzie miała miejsce już 25 czerwca czy Więzień Labiryntu: Próby ognia, film będzie wyświetlony po raz pierwszy w Polsce dokładnie 9 Września.

Najmłodsi miłośnicy kina nie mogą się natomiast doczekać Minionków, które wejdą do kin 18 Czerwca czy W głowie się nie mieści, które premiera odbędzie się dzień wcześniej, bo 17 Czerwca. Nieco starsi oczekują już na dzień 29 Lipca, kiedy to odbędzie się premiera filmu Mały Książę oraz 24 Września, bo wtedy na ekranach kinowych pojawi się Piotruś. Wyprawa do Nibylandii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *