Oglądaj film ze słuchawkami

Nowości

Siedzisz w domu w nocy oglądając film i nie chcesz obudzić domowników? Mamy świetną radę – użyj. Słuchawki te są nowatorskim rozwiązaniem dla wymagających kinomaniaków. Jeśli naprawdę kochasz kino – zaopatrz się w nie jak najszybciej. 

Słuchawki te są przeznaczone głównie dla osób uprawiających sport. Jednak w naszym przypadku świetnie sprawdzą się do oglądania filmów. Nocne maratony filmowe będą przyjemne jak nigdy indziej. Często nie możesz włączyć sobie w nocy kina domowego na pełny regulator. Głębokie basy podczas scen filmowych zbudziły by domowników natychmiast. Dlatego zaopatrz się w te wygodne słuchawki i oglądaj maratony filmowe już dziś. Przed ekranem telewizora spędzamy większość swojego życia dlatego ważnym jest aby ten czas był dobrze spożytkowany i spędzony w wygodzie.

Słuchawki te charakteryzują się bardzo dobrym pasmem przenoszenia, porównywalnym do pasma w słuchawkach hi-fi. Podłącza się je przez bluetooth dzięki czemu nie musimy niepotrzebnie plątać się z kablami. Zastosowano w nich kodek aptX w celu nadania najczystszego możliwie dźwięku. Słuchawki są ultra lekkie. Dzięki temu nie poczujemy ich na sobie nawet po kilku godzinach oglądania filmów. Będą po prostu niewyczuwalne na naszej głowie. Możemy podłączyć do nich aż 2 urządzenia nadające sygnał Bluetooth.

Na szczególną uwagę zasługuje design tych słuchawek. Ich wygląd jest iście wyjątkowy. Nie spotkaliśmy jeszcze tak dobrze wyglądających słuchawek. Ten kształt powinien zostać szybko opantentowany, gdyż jeśli zobaczy go Apple, szybko podłapie go i wprowadzi do swoich produktów.

Czas słuchania muzyki i oglądania filmów na tych słuchawkach to aż 12 godzin. To naprawdę dużo czasu. Zdążymy w ciągu tych godzin obejrzeć około 8 filmów. Tak więc nie musimy w ogóle martwić się o to, że bateria wyładuje się w najmniej korzystnym momencie. Jeśli rozładujemy cały akumulator, czas ładowania wynosi jedynie godzinę. Podczas godzinnej przerwy będziemy mogli oddać się innym aktywnościom. Następnie, pełni sił możemy wrócić z powrotem do oglądania naszych ulubionych produkcji filmowych. Życzymy miłych nocy spędzonych przed telewizorem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *