Seriale na lato

Nowości

Chociaż serialowe sezony polskich produkcji najczęściej kończą się wraz z nadejściem lata to planowane jest emitowanie również w wakacje tych produkcji, które cieszą się największą popularnością a ich produkcja jest zagraniczna. To zresztą szereg seriali, które cieszą się coraz większym powodzeniem. Dzięki nim serial nie jest kojarzony już z telewizyjną telenowelą, ale rzeczywiście są produkcjami o wielkim budżecie i wyjątkowej jakości, co nie raz widać na szklanym ekranie.

Jakie więc seriale są najbardziej lubiane przez Polaków? Na jakie mogą liczyć także w lato? To między innymi słynna już Gra o Tron, Daredevil, House of Cards, Hannibal czy Beaking Bad.

Gra o Tron to amerykańska produkcja, która opowiada o walkach kilku rodzin szlacheckich, których rezultatem ma być panowanie nad krainą Westeros. Tutaj nie tylko polityczne intrygi są na porządku dziennym bowiem konflikt pomiędzy rodzinami doprowadza do licznych spisków i zbrodni. To z całą pewnością jeden z tych seriali, który trzyma widza w napięciu a „wkręceni” w serial z niecierpliwością czekają na kolejny odcinek.

Derevil to natomiast nowa produkcja serialowa rodem z Ameryki. Polscy widzowie będą mogli zapoznać się z nią już całkiem niedługo i rzeczywiście warto poświęcić na jeden odcinek 60 minut swojego czasu. Derevil opowiada o losach niewidomego prawnika, który może nie posiada zmysłu wzroku, ale za to ma wyczulone wszystkie inne. Dzięki temu jest w stanie przeistaczać się w superbohatera i zwalczać przestępczość na ulicach Nowego Jorku.

Kolejnym serialem, na który warto zwrócić uwagę jest na pewno House of Cards. To amerykańska produkcja, która swój początek miała w roku 2013 a kolejne sezony produkowane są na bieżąco aż do dzisiaj i co więcej, producenci mają już planach kolejne na 2016 roku. Serial opowiada o zepsutym polityku, który za wszelką cenę chce zemścić się na aktualnym prezydencie za to, że nie uwzględnił go przy obsadzaniu stanowiska na Sekretarza Stanu. Bezwzględny mściciel jest zdolny niemalże do wszystkiego. W rolach głównych występują: Kevin Spacey, Robin Wright oraz Kate Mara i Michael Kelly.

Hannibal to natomiast produkcja idealna dla wszystkich wielbicieli filmowego hitu „Milczenie owiec”. To serial opowiadający o konsultancie FBI, który boryka się z umiejętnością analizy umysłów najgorszych przestępców, w tym morderców. Konsultant trafia pod opiekę do dr. Hannibala Lectera, z którym stara się zwalczać niekorzystne skutki swoich umiejętności a tym samym, niejednokrotnie staje się przydatny w licznych śledztwach.

I ostatnia propozycja. To Beaking Bad, serial opowiadający o nauczycielu chemii, który pewnego dnia dowiaduje się o śmiertelnej chorobie – jest chory na raka. W obliczu diagnozy stara się zabezpieczyć swoją rodzinę i rozpoczyna produkcję zakazanych narkotyków. Bardzo szybko wkracza w świat przestępczości i wszelakich zbrodni a jego sielankowe i nudne dotąd życie okraszone jest teraz dramatycznymi scenami niebezpiecznych akcji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *